Švenčių miško taisyklės

Siekiame, kad šventėje gerai jaustųsi visi jos dalyviai, todėl prašome laikytis šių taisyklių.

  1. Į Švenčių mišką galite atvykti 20 min iki šventės pradžios ir pasiruošti svečių sutikimui. Švenčių erdvę prašome atlaisvinti per 15 min po šventės pabaigos laiko. Vėluojant atlaisvinti patalpas, turime teisę taikyti papildomą mokestį už pratęstą laiką (10 Eur/15 min). Jei planuojate šventei naudoti daug dekoracijų, įvertinkite tai, kad joms paruošti Jums gali prireikti papildomo laiko. Jį būtina numatyti iki šventės.
  2. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei erdvė po Jūsų yra laisva.
  3. Švenčių miško erdvėje draudžiamos piniatos ir konfeti.
  4. Švenčių miško erdvėje su augintiniais nepriimame.
  5. Švenčių miško erdvėje lauke draudžiama garsiai leisti muziką – leiskite miško garsams užpildyti Jūsų šventę.
  6. Prašome saugoti inventorių, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie tai. Žaidimų aikštelė-laipynės yra skirtos tik vaikams.
  7. Biliardo kamuoliai skirti žaisti tik biliardo aikštelėje.
  8. Už šventės metu sugadintą inventorių ar įrangą finansinė atsakomybė tenka šventės užsakovui. Sugadinus, sulaužius, ištepus ar kitaip pažeidus įrangą ar patalpas privaloma kompensuoti nuostolius.
  9. Švenčių miškas neteikia vaikų priežiūros paslaugų ir dėl to neatsako už šventėje dalyvaujančius vaikus ir jų neprižiūri. Už vaikus atsako tėveliai arba šventę rezervavęs asmuo. Dėl saugos prašome tėvelių stebėti visų šventėje dalyvaujančių asmenų veiklą. Vaikams nesilaikant taisyklių, visa atsakomybė tenka tėvams / įstatyminiams atstovams.
  10. Dėl visų mūsų sveikatos ir saugumo, gali pramogauti tik sveiki ir gerai besijaučiantys vaikai ir tėveliai.

Dėkojame už supratingumą ir atsakomybę!