Jauki erdvė aktyviems gimtadieniams – tik Jūsų šventės dalyviams!

Uždarame 30 arų sklype rasite supynes, hamakus, karstykles, smėlio dėžę, futbolo aikštelę, lauko badmintoną, lauko žaidimus golfo kopetėles, pagaliukų mėtymą, JengaXXL.

Stalą galėsite pasidengti lauke arba pavėsinėje po šimtamečiais klevais ir ąžuolais. Jei oras nedžiugins – namelyje Jums paruošta šildoma patalpa.

Mėgstantiems gaminti ant laužo parūpiname visko, ko tam gali prireikti – šašlykinę, malkas, anglis, groteles, iešmus.

Visus svečius vaišiname kava ir arbata. Be to galėsite nesukti galvos, kur palikti automobilį – teritorijoje pakanka vietos ir jiems.

Jums skirtas laikas – 3 val. Kaina 140 eur.

Papildoma valanda (jei yra galimybė pratęsti) kainuoja 30 eur.

Papildomai užsakomos paslaugos

Indėniškas gimtadienis meniškos sielos vaikams: indėniško papuošalo gaminimas ir profesionalus indėniškas makiažas šventės dalyviams.

Kaina: 75 eur. iki 10 vaikų. Papildomas vaikas 10 eur.

Mini fotosesija su tikrų tikriausia indėniška karūna! (Kiekvienas vaikas po šventės gaus užburiančią indėnišką nuotrauką).

Kaina grupei 50 eur.

Orientacinis žygis su užduotimis aktyviems vaikams: leisimės į žygį, kurio metu spręsime įvairias užduotis. Trąsa driekiasi gražiu mišku, tad turėsime progą ne tik aktyviai pajudėti, bet ir pasigrožti gamta. Trąsos ilgis 4 km – vaikams nuo 9 metų. Vaikams nuo 7 iki 9 metų trąsos ilgis 2 km.

Kaina: 80 eur. iki 15 vaikų. Papildomas vaikas 5 eur.

Piešimas ant marškinėlių – jau gimtadienio metu vaikai galės pasipuošti pačių pieštais marškinėliais! Visas priemones ir marškinėlius mes duodame. Kaina vaikui 7 eur. Šventės kaltininkui – nemokamai.

Vonios burbulų dirbtuvėlės – nukels vaikus į fantastišką kvapų pasaulį. Kiekvienas šventės dalyvis išsirinks jam patinkančius eterinius aliejus ir su jais pasigamins vonios burbulus. Galime garantuoti, kad vakare po šventės visi dalyviai prašys prileisti vonią ir leisti išmėginti vonios (druskų) burbulus.

Kaina: 80 eur iki 10 vaikų. Papildomas vaikas 10 eur.

Blizgios tatuiruotės – pramoga, kuri užburia ne tik vaikus, bet ir mamas. Kiekvienam šventės dalyviui padarome po blizgią, vandeniui atsparią tatuiruotę, kuria galėsite džiaugtis iki savaitės laiko!

Kaina: 35 eur už valandą (per valandą spėja padaryti iki 12 tatuiruočių).

Veidukų paišymas – vaikams persikelti į pasakų ir svajonių pasaulį reikia labai nedaug. Užtenka kelių potepių teptukų, ir vaiko akys jau spindi.

Kaina: 35 eur (10 vaikų). Papildomas vaikas 3 eur.

Muilo burbulai – milžiniški, spindintys, akį užburiantys muilo burbulai. Fantastiškas šventės akcentas ir puiki pramoga tiek mažam, tiek dideliam.

Kaina: 25 eur (6 litrai skysčio)

Spragėsių aparato nuoma – užsakius kukurūzų spragėsių pramogą Jums bus paruošta viskas, ko reikės skaniausių spragėsių gamybai:

Profesionalus ir stilingas kukurūzų spraginimo aparatas su aiškia gamybos instrukcija ir gyva pagalba;
1 kg kukurūzų grūdelių spraginimui, kurių sudėtyje nėra GMO (genetiškai modifikuotų organizmų) (20 porcijų spragėsių);
300 g 100 % kokosų aliejaus (tinkamiausias ir sveikiausias spraginimui);
20 vnt. (0,75 l talpos) popierinių, gamtai draugiškų dėžučių spragėsiams įsidėti;
3 skirtingi skoniai spragėsiams paskaninti – cukraus pudra, cukraus ir cinamono pudra, druska.

Pramogos kaina 50 eur.