Jauki erdvė aktyviems gimtadieniams – tik Jūsų šventės dalyviams!

Uždarame 30 arų sklype rasite supynes, hamakus, karstykles, smėlio dėžę, futbolo aikštelę, lauko badmintoną, lauko žaidimus golfo kopetėles, pagaliukų mėtymą, JengaXXL.

Stalą galėsite pasidengti lauke arba pavėsinėje po šimtamečiais klevais ir ąžuolais. Jei oras nedžiugins – namelyje Jums paruošta šildoma patalpa.

Mėgstantiems gaminti ant laužo parūpiname visko, ko tam gali prireikti – šašlykinę, malkas, anglis, groteles, iešmus.

Visus svečius vaišiname kava ir arbata.

Jums skirtas laikas – 3 val. Kaina 120 eur.

Papildomai užsakomos paslaugos

Indėniškas gimtadienis meniškos sielos vaikams: indėniško papuošalo gaminimas, profesionalus makiažas ir mini fotosesija su indėniška karūna (kiekvienas vaikas po šventės gaus užburiančią indėnišką nuotrauką).

Kaina: 75 eur. iki 10 vaikų. Papildomas vaikas 10 eur.

Orientacinis žygis su užduotimis aktyviems vaikams: leisimės į žygį, kurio metu spręsime įvairias užduotis. Trąsa driekiasi gražiu mišku, tad turėsime progą ne tik aktyviai pajudėti, bet ir pasigrožti gamta. Trąsos ilgis 4 km.

Kaina: 80 eur. iki 20 vaikų. Papildomas vaikas 5 eur.

Vonios burbulų dirbtuvėlės – nukels vaikus į fantastišką kvapų pasaulį. Kiekvienas šventės dalyvis išsirinks jam patinkančius eterinius aliejus ir su jais pasigamins vonios burbulus. Galime garantuoti, kad vakare po šventės visi dalyviai prašys prileisti vonią ir leisti išmėginti vonios (druskų) burbulus.

Kaina: 80 eur iki 10 vaikų. Papildomas vaikas 10 eur.

Blizgios tatuiruotės – pramoga, kuri užburia ne tik vaikus, bet ir mamas. Kiekvienam šventės dalyviui padarome po blizgią, vandeniui atsparią tatuiruotę, kuria galėsite džiaugtis iki savaitės laiko!

Kaina: 35 eur už valandą (per valandą spėja padaryti iki 12 tatuiruočių).

Veidukų paišymas – vaikams persikelti į pasakų ir svajonių pasaulį reikia labai nedaug. Užtenka kelių potepių teptukų, ir vaiko akys jau spindi.

Kaina: 35 eur (10 vaikų). Papildomas vaikas 3 eur.

Muilo burbulai – milžiniški, spindintys, akį užburiantys muilo burbulai. Fantastiškas šventės akcentas ir puiki pramoga tiek mažam, tiek dideliam.

Kaina: 25 eur (6 litrai skysčio)